AP03 Nový Motor Namontujte Set (5 KS) Pre Volvo S60 V70 S80 XC70 XC90 Ref: 30680750 30748811 8624757 9186364 9485152 9492872
€65.04

AP03 Nový Motor Namontujte Set (5 KS) Pre Volvo S60 V70 S80 XC70 XC90 Ref: 30680750 30748811 8624757 9186364 9485152 9492872

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:m16527

5 KS Motora Namontujte Bush DRŽIAK Pre Volvo S60 2000-2010 Sedan T5, 184KW (Benzín) Položiek na Sklade Poštovné Okamžite Bezkonkurenčné Ceny Kvality Záruka: 24 Mesiacov II. OEM katalógové Číslo

VOLVO 8624757

VOLVO 9186364

VOLVO 9485152

VOLVO 9492872

VOLVO 30748811

VOLVO 8683936

VOLVO 9161142

VOLVO 9485551

VOLVO 30778951

VOLVO 8623927

VOLVO 8649597

VOVLO 8683286

VOLVO 9180994

VOLVO 30680770

III.Vhodné Pre Tieto Hodí rôzne Volvos vrátane:

S60 Benzín & Diesel 01 - 07

S80 Benzín 99 - 06

S80 Diesel D5244T 01 - 06

V70 Diesel D5244T 01 - 07

V70 Benzín 00 - 07

XC Benzín & Diesel 03 - 04 Volvo S60 2.4 D (2000-2010) 05/05-04/10

Volvo S60 2.4 D (2000-2010) 05/05-04/10

Volvo S60 2.4 D5 (2000-2010) 07/01-06/05

Volvo S60 2.4 D5 (2000-2010) 07/01-06/05

Volvo S80 2.4 D5 (1998-2006) 08/01-07/06

Volvo S80 2.4 D5 (1998-2006) 08/01-07/06

Volvo V70 2.4 D (2000-2007) 05/05-08/07

Volvo V70 2.4 D (2000-2007) 05/05-08/07

Volvo V70 2.4 D (2000-2007) 05/05-09/06

Volvo V70 2.4 D (2000-2007) 05/05-09/06

Volvo V70 2.4 D5 (2000-2007) 03/03-06/05

Volvo V70 2.4 D5 (2000-2007) 03/03-06/05

Volvo V70 2.4 D5 (2000-2007) 08/01-06/05

Volvo V70 2.4 D5 (2000-2007) 08/01-06/05

Volvo XC70 2.4 D (2002-2007) 05/05-05/06

Volvo XC70 2.4 D (2002-2007) 05/05-05/06

Volvo XC70 2.4 D5 (2002-2007) 09/02-05/05

Volvo XC70 2.4 D5 (2002-2007) 09/02-05/05

Volvo XC90 2.4 D (2002-2015) 05/05-12/06

Volvo XC90 2.4 D (2002-2015) 05/05-12/06

Volvo XC90 2.4 D5 (2002-2015) 10/02-05/05

Volvo XC90 2.4 D5 (2002-2015) 10/02-05/05

Štítky: volvo s40 1997, volvo xc90 zrkadlo 2008, volvo v70 2003, pre volvo s80, 2011 volvo xc70 príslušenstvo, volvo v60, telefón volvo c70, volvo 2003 xc90, 2017 volvo xc90 interiéru, nálepku volvo.

  • Položka Dĺžka: 0inch
  • Rok: 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
  • Externé Testovanie Certifikácia: CCC
  • Položka Šírka: 0inch
  • Špeciálne Funkcie: Pre Volvo C70 S60, S70 V70 XC70
  • Druh Materiálu: Pre Volvo 30748811 8624757 9186364 9485152 9492872 3074881130748811
  • Položka Výška: 0inch
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Modelu: 30748811 8624757 9186364 9485152 9492872 30748811
  • Položka Priemer: 0inch
  • Položka Hmotnosť: 1kg
  • Druh: Top Gumy
Doplňujúce údaje